Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/kasiazabawa/szkoladoskonalenia.pl/wp-content/plugins/wow-carousel-for-divi-lite/wow-divi-carousel-lite.php/languages/divi-carousel-lite-pl_PL.mo) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/kasiazabawa/szkoladoskonalenia.pl/:/home/klient.dhosting.pl/kasiazabawa/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/php:/opt/alt/php73/) in /home/klient.dhosting.pl/kasiazabawa/szkoladoskonalenia.pl/wp-includes/l10n.php on line 741
Zespół - PATH Szkoła Doskonalenia

Poznaj nasz zespół

Właściciel

Natalia Jażdżewska

Wieloletni praktyk i pasjonat ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych w branży tj. Automotive, Elektronicznej, Spożywczej, a od kilku lat przeprowadza Lean transformacje w usługach, 

Czytaj więcej

Marzy o wdrażaniu Lean w sektorze publicznym, chcąc popularyzować filozofię Kaizen na szeroką skalę.

Uwielbia dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego spełnia się w roli mentora, trenera m.in. Daily Management, Hoshin Kanri, Problem Solving, VSM, SMED.

Nasi partnerzy

Karolina Ścigała

Pasjonatka rozwoju osobistego z 6 letnim doświadczeniem w międzynarodowej organizacji. Specjalizuje się w doskonaleniu kompetencji interpersonalnych i efektywności osobistej, budowaniu strategii rozwoju pracowników. Jej szkolenia to energetyczne połączenie wiedzy z zakresu psychologii i praktyki biznesowej.

Czytaj więcej

Obecnie rozwija w organizacji program dobrostanu psychicznego dla pracowników. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się ze studentami w ramach zajęć z Psychopatologii w miejscu pracy.

Psycholog , psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła 4 letni całościowy kurs przygotowujący do egzaminu certyfikacyjnego psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego organizowany przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Prowadzi konsultacje i procesy psychoterapii indywidualnej w języku polskim i angielskim pod stałą superwizją.

Sławomir Zabawa

Lean Six Sigma Master Black Belt z ponad 8 letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania i optymalizacji procesów FMCG dla światowych liderów rynku spożywczego i opakowań szklanych.

Czytaj więcej

Absolwent Politechniki Opolskiej i Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Ukończył kierunki Technologii Żywności i Żywienia Człowieka oraz Zarządzania i Inżynierii Produkcji.

Zdobyte doświadczenie zawodowe wykorzystuje w roli trenera metod szczupłego zarządzania i produkcji. Swoje warsztaty i szkolenia buduje w oparciu o model nauczania cyklu Kolba oraz K. Vopela.

Specjalizuje się w szkoleniach z obszaru Lean, Six Sigma, TPM.

Jego celem zawodowym jest popularyzowanie kultury i narzędzi Six Sigma.

Krzysztof Dobrowolski

Manager z dwudziestoletnim doświadczeniem w przemyśle, logistyce oraz usługach. Pasjonat lean management, propagujący szczupłe zarządzanie na własnym blogu oraz publikujący w specjalistycznych czasopismach branżowych.

Czytaj więcej

Połączenie praktyka lean i lidera zespołu. Skupiony na osiąganiu celów biznesowych przy jednoczesnym utrzymywaniu dobrych relacji wewnętrznych oraz efektywnej współpracy.

Doświadczony w redukowaniu kosztów operacyjnych poprzez integrowanie procesów wytwórczych (produkcja, montaż, utrzymanie ruchu) i usługowych z funkcjami wspierającymi (zarządzanie personelem, jakość, finanse, zakupy i sprzedaż).

Lider transformacji i reorganizacji, łączący wymagania jakościowe (IATF 16949, ISO 9001, ISO14001), wiedzę techniczną (magister inżynier mechaniki i budowy maszyn, absolwent Politechniki Wrocławskiej) oraz kulturę lean z wysokimi wymaganiami dzisiejszego rynku.

Małgorzata Piątkowska

Jakościowiec i Lean Six Sigma Black Belt z pasją, z wieloletnim doświadczeniem w obszarze optymalizacji procesów produkcyjnych.

Czytaj więcej

Jej misją jako trenera biznesu jest przekonywanie, że „nie taka Six Sigma straszna…” i popularyzowanie wykorzystania jej metod i narzędzi w codziennej rutynie. Swoje warsztaty i szkolenia buduje w oparciu o zasadę minimum teorii, maksimum praktyki. Specjalizuje się w obszarach Lean Six Sigma, doskonalenia jakości i procesów, prowadzenia projektów w w/w obszarach.

Swoje warsztaty i szkolenia buduje w oparciu o zasadę minimum teorii, maksimum praktyki. Specjalizuje się w obszarach Lean Six Sigma, doskonalenia jakości i procesów, prowadzenia projektów w w/w obszarach.

Artur Dzięgielewski

Nie tylko nie pal za sobą mostów, ale przede wszystkim je buduj” – kierując się tą zasadą, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pasji do pracy buduję mosty swojej kariery już od ponad 20 lat. W tym czasie zdobywałem doświadczenie w branżach HR, TSL, finansowej, w sprzedaży i obsłudze klienta.

Czytaj więcej

Łączę zdobytą podczas edukacji, kształcenia i doskonalenia swoich umiejętności wiedzę teoretyczną z wiedzą praktyczną, którą uzyskałem pracując w firmach o zróżnicowanych profilach działalności. Jestem ekspertem w dziedzinie HR. Obecnie kontynuuję karierę zawodową na stanowisku HR Managera w firmie SmartLunch.

Lubię ludzi, a ludzie lubią mnie, co postanowiłem wykorzystać w swoim autorskim projekcie. W maju 2017 roku w ramach portalu LinkedIn stworzyłem HR Pogotowie – zdecydowałem, że będę dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją ze znacznie większym gronem odbiorców niż dotychczas. Pomagam charytatywnie, i przyznaję, że to, co robię, sprawia mi ogromną radość, a sukces innych jest dla mnie najlepszym wynagrodzeniem. Zakres pomocy HR Pogotowia jest szeroki – obejmuje wsparcie w poszukiwaniu pracy lub jej zmianie, tworzeniu i doskonaleniu CV oraz profilu zawodowego w internecie, we wskazywaniu skutecznych metod poszukiwania pracy i przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej.

Kiedy nie pracuję i nie pomagam innym, słucham muzyki z całego świata. W moim cotygodniowym top 50 znajdziecie utwory nie tylko z Europy i Ameryki Północnej, ale także z Brazylii, Uzbekistanu, Filipin, Meksyku, Urugwaju, Rwandy i wielu innych państw. Jestem osobą, która nieustannie szuka inspiracji, jest otwarta na świat, ludzi i nowe zadania.

Pin It on Pinterest