Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/kasiazabawa/szkoladoskonalenia.pl/wp-content/plugins/wow-carousel-for-divi-lite/wow-divi-carousel-lite.php/languages/divi-carousel-lite-pl_PL.mo) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/kasiazabawa/szkoladoskonalenia.pl/:/home/klient.dhosting.pl/kasiazabawa/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/php:/opt/alt/php73/) in /home/klient.dhosting.pl/kasiazabawa/szkoladoskonalenia.pl/wp-includes/l10n.php on line 741
Referencje - PATH Szkoła Doskonalenia -

naszą wartością jest to, co mówią ludzie gdy nie ma Nas obok

Co mówią ludzie o współpracy ?

z mentorem Natalią Jażdżewską

Marcin przeworski

Chief Executive Director w Cellco Comunications

Miałem ogromną przyjemność współpracować z Natalią w CRUSAR – dała się poznać jako świetny organizator (zwłaszcza przy dużych, złożonych projektach LEAN), doskonały trener umiejący przekazać wiedzę, ale przede wszystkim jako osoba podchodząca do swoich obowiązków z wielkim entuzjazmem i realizująca swoje zadania z prawdziwą pasją. Jestem pewien, że będzie wartościowym członkiem każdego zespołu. Serdecznie polecam 🙂

Monika Cząstka

Supply Chain Manager w Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o.

Pozytywnie zakręcona ambasadorka Lean!  Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, z jaką lekkością zaraża otoczenie swoją pasją.

Przy okazji wspólnych projektów miałam okazję doświadczyć magii Natalii.

Ta dziewczyna zostawia po sobie ślad w każdym kogo spotyka na swojej drodze!
Konsekwentna i zaangażowana, daje z siebie 150% w każdym projekcie, jakiego się podejmuje.

Pokazuje, że proces ciągłego doskonalenia nigdy się nie kończy i może być wspaniałą przygodą.

Marcin Leszczewski

Założyciel

SUBEO Sp. z o.o.

Myślę, że każdy kto miał przyjemność pracować z Natalią, podziela moje zdanie co do niepowtarzalnej aury, jaką Natalia kreuje wokół swoich projektów. Niespotykana dbałość o szczegóły, umiejętność zaangażowania zespołu oraz wszechstronna wiedza z obszaru Lean- tak w kilku słowach mogę podsumować naszą współpracę.

z mentorem Małgorzatą Piątkowską

Karolina Łygas

IWS Manager (Continuous Improvement Manager)

Gosia to przede wszystkim praktyk z wieloletnim doświadczeniem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Miałyśmy okazję wspólnie realizować kilka projektów szkoleniowych i każdorazowo byłam pod wrażeniem Gosi przygotowania merytorycznego, indywidualnego podejścia do naszych studentów oraz gotowości pomocy im zawsze i wszędzie.

Gosia ma rzadką umiejętność przekładania czasem zawiłego języka Six Sigma na proste i przemawiające do każdego przykłady z życia (i biznesu) wzięte. Świetnie i w naturalny sposób buduje relacje, co sprawia, że współpraca z nią to czysta frajda i nieustająca wzajemna inspiracja.

Jakub Pijowczyk

Regional CI and Productivity Manager BUCE region w Plastic Omnium

 

Gosia posiada duży zakres wiedzy w obszarze produkcji, jakości oraz kultury Lean i prowadzania projektów opartych o metodologię Six Sigma. Prowadzi je z ukierunkowaniem na sukces i osiągniecie celi wyznaczonych przez sponsora. Brałem udział w kilku szkoleniach prowadzonych przez Gosię. Polecam współpracę z jej szkoła doskonalenia.  

z mentorem Sławomirem Zabawa

Jarosław Dziadczyk

Dyrektor produkcji w Krosno Glass SA

 

Miałem okazję pracować ze Sławkiem gdy jego głównym zadaniem była optymalizacja procesu przezbrojeń linii. Zaskoczył mnie bardzo szybkim i kompleksowym zrozumieniem nowego procesu. Profesjonalne leanowe podejście połączone ze szczerym zaangażowaniem sprawia, że łatwo zyskuje zaufanie ludzi. Doskonale wie jak teorię przełożyć na praktykę, jestem przekonany, że jeszcze nie raz będziemy współpracować.

Bartosz Truszkiewicz

Dyrektor Zakładów ds. Produkcji w Grupa Otmuchów ZPC Otmuchów S.A. PWC Odra S.A.

 

Sławek to osoba cechująca się niezwykłym podejściem do zagadnień związanych z ciągłym doskonaleniem organizacji. Specjalnie nie piszę wybiórczo: Lean, Six Sigma, TPM, itp. ponieważ Sławek traktuje te zagadnienia holistycznie. Jak mało kto potrafi je też odpowiednio „mixować i doprawiać” aby finalnie przygotować pakiet najlepszych rozwiązań szytych na miarę danej organizacji.

Podziwiam w nim ogromną motywację i zaangażowanie w działanie oraz humor, którym potrafi zarażać. Zawsze na pierwszej linii. Nie boi się ubrudzić rąk ale pracuje w sposób wyważony, zostawiając też miejsce do działania innym. Dzięki temu współpracownicy go cenią i szanują.

Aleksandra Jasińska

Kierownik Akademickiego Biura Karier Politechniki Opolskiej

Od pierwszego spotkania wiedziałam, że współpraca ze Sławkiem to będzie konkret i mega zaangażowanie na każdym etapie. Miałam wrażenie, że wszystko musi się udać. Gdy poznałam resztę zespołu PATH Szkoły Doskonalenia wrażenie się spotęgowało.

Zaplanowaliśmy wspólnie zajęcia dla studentów i absolwentów zainteresowanych lean managementem. To musiało się udać, a ich mega zaangażowanie udzieliło się uczestnikom.

Co mówią o nas zadowolene instytucje

Pin It on Pinterest