PATH to nasza misja, to akronim który oddaje specjalne znaczenie

PROCESSES

ABILITY

TOOLS

HUMAN

Nasza historia PATH

Obserwując rynek szkoleniowy z zakresu Lean Six Sigma, kiedyś od strony uczestników, a aktualnie od strony trenerów, zauważyliśmy pewne powtarzające się zjawisko. Uczestnicy szkoleń, warsztatów po ich zakończeniu, nie mają wielu okazji do wykorzystywania zdobytej wiedzy i rozwijania umiejętności, a przecież to one sprawiają, że inwestycja w rozwój pracowników, po pewnym czasie przynosi oczekiwane efekty. Chcemy odpowiedzieć na tę potrzebę i towarzyszyć Naszym klientom w rozwoju umiejętności, nie tylko wiedzy.

Szkołę tworzymy w kilkuosobowym zespole ekspertów Lean i Six Sigma. Istnieją pewne dziedziny, które stanowią uzupełnienie do wyżej wspomnianych obszarów, takie jak: Psychologia – jakże przydatna w świadomym zarządzaniu i budowaniu zdrowej komunikacji w organizacji, zarządzanie zasobami ludzkimi – jako istotny filar  transformacji lean, AGILE – dziedzina, dobrze znana usługom, dzięki której możliwe są zwinne wdrożenia zmian. Dlatego grono trenerów SZKOŁY DOSKONALENIA jest rozszerzone o partnerów- ekspertów we wspomnianych dziedzinach.

 Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami, a także rozwijania Waszych skrzydeł razem z nami

Pin It on Pinterest